חיפוש
פעולות
Skip Navigation Linksעמוד הביתמוצרי הביטוח שלנוביטוח משכנתאכדאי לדעת5 דברים שחשוב שתדעו על ביטוח משכנתא

5 דברים שחשוב שתדעו על ביטוח משכנתא

קונים בית חדש וצריכים ביטוח משכנתא?

קונים בית חדש וצריכים ביטוח משכנתא?קריאה של 2 דקות תוכל לחסוך לכם כסף וכאבי ראש

קניתם בית חדש או שאתם ממש בדרך לשם? בשעה טובה! יש לכם עכשיו המון נושאים להחליט לגביהם, החל מהיכן לקחת הלוואת משכנתה ובאיזה מסלול, ועד איזו ידית לבחור לארון בחדר הילדים. אנחנו כאן כדי לסייע לכם בהחלטה אחת פשוטה, אבל חשובה, במרוץ שלכם לדירה: ביטוח משכנתא.


מה זה ביטוח משכנתא?

ביטוח משכנתא הוא ביטוח שנועד בעיקר כדי לבטח את הבנק שמלווה את הכסף לרכישת הבית, על מנת להבטיח כי יקבל החזר כספים של ההלוואה בכל מקרה. ביטוח משכנתה משלב שני ביטוחים שונים:

  • ביטוח מבנה הדירה למשכנתא - מבטח את מבנה הדירה, כך שבמקרה של נזק למבנה יהיה כיסוי לחידוש הנכס ותוכל להמשיך ולשלם את תשלומי המשכנתא. הביטוח מכסה נזקי רעידת אדמה, צנרת, אש ועוד.
  • ביטוח חיים למשכנתא - מבטח את הלווה, כך שבמקרה של מוות, חלילה, של אחד הלווים, חברת הביטוח תשלם לבנק את סכום ההלוואה שנשאר.


5 דברים שחשוב שתדעו על ביטוח משכנתא

  • הבנקים מחייבים את כל מי שלוקח משכנתא לרכוש ביטוח משכנתה, אבל הבחירה אם לרכוש את הביטוח דרך הבנק או דרך חברת ביטוח בידיים שלכם.
  • כשממלאים את הפרטים בהצהרת הבריאות עבור ביטוח החיים, חשוב לשים לב שלא מפספסים שום דבר, מכיוון שזה עלול ליצור מצב בו לא ניתן לממש את הזכויות בשל מצב בריאותי קודם או מידע לא מדויק שנמסר.
  • ביטוח משכנתה הוא ביטוח לתקופה ארוכה, עד שתסיימו להחזיר את הלוואת המשכנתה, לכן, גם חיסכון של עשרות שקלים בחודש כשמוכפל במספר החודשים, יכול לחסוך לך הרבה מאוד כסף.
  • לבנקים אין אישור למכור ביטוח צד ג לבית. המשמעות היא שאם חלילה נגרם נזק לבית של השכנים, למשל כתוצאה מנזילה, שריפה וכדומה, אתם תצטרכו לשלם מכיסכם על הנזק.
  • הבנקים לא מוכרים ביטוח תכולה לדירה – ביטוח הדירה למשכנתא של הבנקים כולל רק ביטוח מבנה, כלומר אין כיסוי למקרה של נזק לרכוש.

אז ממי לרכוש ביטוח משכנתא?

האפשרות לבחור בין רכישת ביטוח משכנתה מהבנק לבין רכישת ביטוח משכנתא מחברת ביטוח נותנת בידכם את הכח. כמו בחירת האדריכל, המהנדס והקבלן, כך אתם יכולים לבחור את הארגון שמציע לכם את ההצעה שמתאימה לכם ביותר. יש לכם את החופש לבחור.


לפרטים על ביטוח משכנתא באיילון לחץ כאן

כניסה לניוזלטר
הרשמה לניוזלטר
רוצים לקבל עדכונים ומאמרים למייל?

לקבלת הצעה לביטוח משכנתא

לקבלת הצעה לביטוח משכנתא
מי אני?
שם מלא
תעודת זהות
דואר אלקטרוני
קידומת
מספר נייד
איך תרצה שנחזור אליך?
.
לידיעתך, פנייתך תועבר לאחד מסוכני הביטוח המקצועיים שלנו
ביטוח חיים - להגנה ולעתיד בטוח של היקרים לך!

ביטוח חיים -
להגנה ולעתיד בטוח של היקרים לך!

צריך לחדש את ביטוח הרכב שלך?

צריך לחדש את ביטוח הרכב שלך?
ביטוח משתלם, שמותאם בדיוק לך ולסוג הרכב שלך